W dniach 20-21 lipca na terenie Hotel Residence w Jastrzębiej Górze, odbędzie się 2 Festiwal Piwa, którego organizatorami będą: firma Iroglobal oraz redakcja Gastronom Wybrzeża.

Festiwal jakiego jeszcze nie było

Dzięki wieloletniej współpracy z Hotel Residence mamy przyjemność zaprosić Państwa na 2 edycję Festiwalu Piwa w Jastrzębiej Górze. Jako firma Iroglobal przygotowaliśmy liczne atrakcje dla naszych gości oraz wystawców.

Turniej piłki plażowej w Jastrzębiej Górze

Dopiero co ochłonęliśmy po meczu Lechii Gdańsk z Jagiellonią Białystok, a tu proszę, taka informacja! Korzystając z okazji jaką daje nam data organizowanego eventu – środek lata i szczyt sezonu turystycznego – będziemy organizować zawody piłki plażowej. Doskonale wiemy, że nic nie wzmaga apetytu na dobre piwo jak oglądanie wciągającej rywalizacji na boisku! A skoro o oglądaniu mowa, to nie może zabraknąć odpowiednich przystawek.

Strefa gastronomiczna

Tutaj odnajdzie się każdy. Podczas wydarzenia zostanie zorganizowany pokaz live cooking, w ramach którego zostanie przygotowana ogromna zupa piwna. Specjalna strefa cateringowa zadba o to, aby każdy wyszedł najedzony z terenu imprezy i co najważniejsze, aby mógł przegryźć smak degustowanych piw regionalnych i rzemieślniczych. A co dla najmłodszych?

Punkt zabaw i animacje dla dzieci

Plac zabaw i animatorzy zadbają o dobre samopoczucie najmłodszych gości naszego eventu. W tym czasie dorośli będą mogli na spokojnie przejrzeć ofertę wystawienniczą naszych partnerów, skosztować udostępnionych delikatesów i potraw, wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami.

Stand-up w Jastrzębiej Górze, Hotel Residence

Finał 2 Festiwalu Piwa w Jastrzębiej Górze to stand-up w wykonaniu Michała Kutka. Czego zatem chcieć więcej? Organizowany przez nas festiwal to zarówno dobra zabawa, liczne atrakcje, możliwość spędzenia tego czasu w gronie przyjaciół i rodziny.

Zapraszamy 20-21 lipca do Jastrzębiej Góry.

Bądź z nami kontakcie