Event Gastronom Wybrzeża 2018/2019

Gastronom Wybrzeża to pierwsza tak duża inicjatywa poświęcona branży turystyczno-gastronomicznej na Pomorzu. Event odbędzie się na terenie Filharmonii Bałtyckiej w pierwszej połowie marca. Jego celem jest stworzenie podłoża networkingowego dla lokalnych przedsiębiorców i promocja regionu.

Event odbędzie się 11.03.2019
na terenie Filharmonii Bałtyckiej

 

Dotąd imprezy branży horeca miały charakter bardzo specjalistyczny i skierowane były do wąskiego grona odbiorców, co rzutowało na ich frekwencje i rozgłos w sieciach społecznościowych. Odbywający się w marcu event jest imprezą nowatorską, łączącą w sobie zarówno targi branży turystyczno-gastronomicznej, prestiżową galę wraz z wręczeniem nagród, rozbudowany panel prelekcyjny oraz liczne atrakcje.

Podczas pierwszej edycji eventu Gastronom Wybrzeża zaprezentują się wszyscy uczestnicy plebiscytu, którzy wezmą zarazem udział w uroczystej gali wieńczącej konkurs na najlepszy gastronomiczny lokal pomorza. Na strefie targowej zostaną rozlokowane firmy, bez których branża kulinarna nie mogłaby istnieć, począwszy na logistyce, przez hurtownie, a na dostawcach specjalistycznego wyposażenia kończąc. Jako że są to targi turystyczno-gastronomiczne, nie zabraknie punktów promujących lokalne – i nie tylko – atrakcje turystyczne, popularyzujące regiony naszego wspaniałego kraju. Chcąc zainteresować jak najwięcej osób, w ramach eventu będą organizowane liczne atrakcje i konkursy, a dla złaknionych wiedzy zostanie udostępniona specjalna strefa prelekcyjna z licznymi ciekawymi gośćmi.

Nowa formuła eventu zapewni pozytywne doświadczenia każdemu kto przyjdzie wziąć w nich udział

 

Mając okazję do prezentacji wykorzystamy ją do przedstawienia swoich nowych projektów, wśród których znajduje się aplikacja mobilna dedykowana dla każdego turysty odwiedzającego nasz kraj. Zostaną również omówione inne tematy, w tym kompleksowe rozwiązania marketingowe dla przedsiębiorców.

Event został objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka oraz honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gdańsk Pawła Adamowicza. Wydarzenie zostało również wsparte przez następujących patronów: Kaszubki Związek Pracodawców, Horeca Radio, Horeca Business Club, Stowarzyszenie Kucharzy Polskich, Euro Toques, Lebork24.info oraz Piękne Kaszuby.

 

Zapisz swoją restaurację do plebiscytu