Hotel Olimp Business & SPA

Hotel Olimp Business & SPA, czyli kilka atrakcji w jednym miejscu:

Dogodna lokalizacja, mnóstwo atrakcji, wygodne i eleganckie pokoje oraz świetna kuchnia w jednym miejscu. Mowa o Hotelu Olimp w Wejherowie, który bezustannie się rozwija i gości turystów z Polski, ale również zza granicy.

Goście odwiedzający Hotel Olimp Business & SPA mają do dyspozycji klimatyzowane pokoje z widokiem na miasto. Wyposażenie każdego z nich obejmuje telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych, lodówkę oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W pokojach znajduje się łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Do dyspozycji Gości jest też sejf i telefon. Obiekt zapewnia ponadto pościel i bezpłatny zestaw kosmetyków. To jednak nie wszystko! Hotel posiada również siłownię, sale fitness oraz całą bazę zabiegów SPA, saunę oraz solarium, a także bowling i stoły bilardowe. Całość zwieńcza klimatyczna kawiarnia z przestronnym tarasem oraz restauracja z kuchnią, o którą każdego dnia dba ekipa złożona z siedmiu kucharzy, z szefem Krzysztofem Wierzbą na czele.

– Kuchnia jest urozmaicona, nie stawiamy na jeden smak – tłumaczy Krzysztof Wierzba, Szef Kuchni i
Gastronomii w Hotelu Olimp w Wejherowie. 

– W menu znaleźć można tagiatelle z kurczakiem czy konfitowaną pierś kaczą na puree z czerwonej kapusty, ale również penne z łososiem marynowanym czy filet z sandacza na kremie warzywno – cytrynowym. 

Ogromną wagę przykładamy do steków. Mięso jakie używamy do ich wyrobu, to wysoko gatunkowa długo dojrzewająca wołowina. Pochodzi ona od sprawdzonego i cenionego polskiego producenta, który bazuje głównie na polskiej wołowinie najwyższej jakości. Mięso to charakteryzuje się szczególnymi walorami smakowymi. Ma niepowtarzalny smak i aromat. Jest wyjątkowo soczyste i kruche. W naszej restauracji przygotowujemy steki w czterech, podstawowych stopniach wysmażenia. Oczywiście w manu znajdują się dania fitness, a wegetarianie również znajdą dania dla siebie.

Na terenie obiektu odbywają się również różnego rodzaju konferencje i organizowane są spotkania
biznesowe. Jest to także miejsce przyjazne rodzinom z małymi dziećmi, bowiem znajduje się tutaj sala
zabaw dla dzieci z opiekunem. Jednym zdaniem – każdy tutaj znajdzie coś dla siebie!

Zapisz swoją restaurację do plebiscytu