close

Booking

Please enter your name
Please enter your telephone
Please choose person number
Please choose the date
Please choose the time
Your booking is successfully sent
Something went wrong. Your booking was not send.
 
Tel: 423.266.1121
Email: sales@goodresto.com
 

For booking groups of twelve or more, please refer to our functions page

 
close
Monday - Friday
10 am - 10:30 pm
Saturday
9 am - 11 pm
Sunday
9 am - 9 pm
 
Tel: 423.266.1121
Email: sales@goodresto.com
 

Szanowni Czytelnicy „Gastronoma Wybrzeża”,

mimo tak trudnych i niesprzyjających naszej branży czasów, mimo ciężkiego okresu pracy zdalnej większości firm, spowolnienia działania urzędów i innych instytucji życia publicznego, mimo zahamowania zwyczajnej codzienności nie rezygnujemy z misji dzielenia się z Państwem tym, co w naszej dziedzinie wartościowe i potrzebne- informacją i zachętą do kontynuowania działalności hotelarsko- gastronomicznej. Służymy Państwu nie tylko życzliwą obecnością i miejscem w naszej gazecie, dostępną dla wszystkich reklamą, ale i pomysłami, jak w czasie pandemii kreatywnie i z sukcesem rozwijać swoje firmy.

Linia tematyczna naszego magazynu jest poświęcona szeroko rozumianej branży gastronomicznej oraz pokrewnym jej hotelarskiej i turystycznej. Prezentujemy Państwu artykuły tematyczne, nowinki gastronomiczne, przepisy i relacje z eventów, targów, wywiady z ludźmi, którzy odnieśli sukces w branży lub są na drodze do jego osiągnięcia oraz opisy ciekawych miejsc kulinarnych i turystycznych.

 

Magazyn jest skierowany do koneserów oraz poszukiwaczy dobrej kuchni i wyszukanych potraw spożywanych w interesującym i pięknym otoczeniu. Adresujemy go również do przedsiębiorców, którzy za pośrednictwem „Gastronoma Wybrzeża” mogą zareklamować w nim swoje usługi i produkty oraz zaistnieć w HoReCa sferze B2B. Nasze pismo polecamy także turystom podróżującym po Polsce i odkrywającym nie tylko jej walory krajobrazowe, ale i różnorodne, ciekawe zakątki kulinarne.

Kolportaż magazynu odbywa się bezpośrednio do lokali, hoteli, punktów informacji turystycznej, SPA, na targi, eventy, a także droga pocztową. Każdy numer pisma oprócz druku jest również dostępny on-line. Zachęcamy do jego czytania i współredagowania.

 

Sprawdź nasze wydania kwartalnika

 
Gastronom Wybrzeża 8
Gastronom Wybrzeża nr 7
Gastronom Wybrzeża nr 6
Gastronom Wybrzeża nr 5
Gastronom Wybrzeża nr 4
Gastronom Wybrzeża nr 3
Gastronom Wybrzeża nr 2
Gastronom Wybrzeża nr 1

© 2020 Copyright Turboseo.pl & Gastronom Wybrzeża